Forum Kadınız | forumkadiniz.com | Kadınca Günlere

Tam Görünüm: 2016 Yılı Balık Burcu
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Sayfayı normal görüntülemek için, buraya tıklayın.
Balık Burcu 2016 Genel Bakış
Sevgili Balık burcu, 2016 yılında sürekli düşündüğünüz ve hayalini kurduğunuz gelişmelere ulaşmanız için çok fazla fırsatla karşılaşacaksınız. Sıkıntılarınızdan kurtulacağınız güzel gelişmeler yaşanacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde hayatınızı belirli oranda düzene sokmuştunuz. Bu yıl içerisinde daha oturaklı bir yaşantınız olacak. Bu durum gerek iş hayatınıza gerekse özel hayatınıza direkt olarak yansıyacaktır. 2016 yılı her açıdan güzel geçecek.

Bu yıl içerisinde sürpriz gelişmelere hazır olun. İçinizi heyecanlandıracak fırsatlarla karşıya geleceksiniz. Özellikle işinizin düzene girmesi, özel hayatınızın da düzene girmesini sağlayacak. Pozitif gelişmelerin ardı ardına gelmesi kişisel olarak rahatlamanızı sağlayacak. 2016 yılı içerisinde farklı bir şehre taşınmayı düşünebilirsiniz. Yeni bir ev alma ihtimaliniz var. Sahip olduğunuz arabayı yüksek modeliyle değiştirme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Geride bıraktığımız yılda sorumluluklarınız çok daha fazlaydı. Bu yıl içerisinde ise, sorumluluklarınız biraz daha da azalacak gibi görünüyor. İşleriniz artık rayına oturmaya başlayacak. Planlarınız yolunda gibi görülüyor. Daha az çalışacak ancak çok daha fazla para kazanacaksınız. İşlerinizde zaman zaman sıkıntılar olacak ancak bu durum çok büyük sorunlar yaşamanıza neden olmayacaktır. İş hayatınızdan keyif alıyorsunuz. Yapmış olduğunuz yatırımların karşılığını fazlasıyla alacağınız bir yıl olacak. İşle ilgili beklemediğiniz tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Birlikteliğiniz var ise, 2016 yılında partnerinizle zaman zaman stresli zamanlar geçirebilirsiniz ancak bu durum çok büyümeden ortadan kalkacaktır. Ailenizin sorunlarıyla ilgilenmeniz muhtemel. Sorunlarla karşılaşmayı pek sevmiyorsunuz ancak sorunlar karşısında da yeterince üretken olabiliyorsunuz. Sizi sevindirecek gelişmelerin yaşanacağını bilmeniz gerekiyor. Gururlanacak, mutlu olacaksınız Balık burcu.

Balık burcu, 2016 yılına birlikteliğiniz olmadan giriyorsanız, bu yıl içerisinde yalnızlığınızın sona ereceğini bilmelisiniz. Bazılarınız bu dönem içerisinde ciddi adımlar atacak ve evlilik kararı alacak. Birlikteliğinizin sizi rahatlatacak düzeyde olacağını bilmelisiniz. Partnerinizle aranızda sorun yaşanmayacak. Yıl içerisinde ilişkinizin size keyif ve eğlence getireceğini bilmelisiniz.

2016 yılında bolca tatil yapabilirsiniz. Seyahat yapacak, daha önce gitmediğiniz yerlere gitme fırsatı elde edeceksiniz. Yine bu yıl içerisinde işinizden kaynaklı yolcuklar gündeme gelebilir. Bazılarınız bu yıl içerisinde yurtdışına çıkma imkanı bulacak. Uzun süredir hayali kurduğunuz yaşantı bu yıl sizinle olacak gibi görünüyor. Şimdiye kadar göstermiş olduğunuz tüm çabaların karşılığını fazlasıyla almaya başlayacaksınız.

Balık burcu, 2016 yılında sosyal yaşantınızda da farklılıklar yaşanacak. Eskisinden daha aktif olacağınız bir yıla giriyorsunuz. Sosyal çevrenizde artış yaşanacak. Entelektüel çevrelere girmeye başlayacaksınız. Hayatınıza yeni insanlar katılacak. Güzel gelişmeler yıl içerisinde sizi bekliyor Balık burcu. Yeni yılın tadını çıkartmalısınız.

Balık Burcu 2016 Aşk Hayatı
Sevgili Balık burcu, 2016 yılına birliktelik içerisinde giriyorsanız ilişkinizdeki ilerlemelerin istediğiniz gibi olduğunu görecek ve keyifleneceksiniz. Partnerinizle aranızda sorunlar genel olarak yaşanmayacak ancak kimi zaman durumun tersine döneceğini bilmeniz gerekiyor. Kısa süreli anlaşmazlıkların meydana gelme olasılığı var. Sorunlar sizi daima sıkar ancak ilişkinizin zarar görmesini istemiyorsanız partnerinizle daha çok paylaşımda bulunmaya çalışmalısınız.

Birlikteliği olmayan Balık burcu insanları için de güzel gelişmeler yaşanacak. Sosyal hayatınız size farklılıkları beraberinde getirecek. Bu yıl içerisinde karşınıza çıkan kişiyle duygusal olarak yakınlaşabilir ve ciddi birlikteliğin temellerini atabilirsiniz. Aşk açısından yoğun bir döneme giriyorsunuz. Uzun süredir dostunuz olan kişiyle bu süreçte yakınlaşma ihtimaliniz de var. İçinizde oluşan farklı duyguların sizi korkutmasına izin vermeyin.

2016 yılının ilk aylarında daha önce birliktelik yaşadığınız kişiyle bir araya gelme ihtimaliniz de var. Ayrılmadan önce ilişkinizin gayet iyi olduğunu düşünüyorsanız tekrar bir araya gelmek için çaba gösterebilirsiniz ancak tam tersi düşünceler içerisindeyseniz uzak durmanızda yarar var. Bu durumu genel olarak yorumlamak gerekirse eski anıların tekrar canlanmasına izin vermemenizin, aşk hayatınıza temiz bir sayfa açmanızın daha iyi olacağını söyleyebiliriz.

Balık burcu, bu yıl içerisinde uzun süredir birliktelik kurduğunuz kişiye evlenme teklifi edebilir ya da evlenme teklifi alabilirsiniz. Karar vermeden önce hislerinizden ve partnerinizin hislerinden iyice emin olmalısınız. Yanlış kararlar almanız, ilerleyen dönemlerde hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Bazılarınız bu yıl içerisinde kendisinden yaş olarak küçük veya büyük bir kişiyle duygusal anlamda yakınlaşmaya başlayabilir. Herkesin şaşıracağı bir ilişkiniz olabilir.

Gelip geçici ilişkileri gözünüzde çok fazla büyütmemeniz gerekiyor. Kısa süreli birliktelikler üzerine çok fazla hayal kurmayın. Hayal kırıklığı yaşamanız, hassas olan duygularınızın alt üst olmasına neden olabilir. Yeni başladığınız bir ilişkide her şeyi akışına bırakmalısınız. Gelişmelere yön vermeyi çok fazla denemeyin. 2016 yılında iş hayatınızdan veya okulunuzdan bir kişiyle yakınlaşacaksınız. Yüksek standartlarınızın karşılık bulacağından emin olabilirsiniz.

Balık burcu, çoğunuz bu yıl evliliğe adım atacak ya da evlilik kararı alacak. Genel olarak mutlu olacağınızı söyleyebiliriz. Arzu ettiğiniz aşk hayatına sahip olacak, aradığınız gerçek aşkı da fazlasıyla bulacaksınız. Bazılarınızın ciddi birliktelikleri veya evlilikleri son bulacak. Aslında gelişmeler olumsuz gibi görünse bile sizin yararınıza olabilir. Kısa süreli sorunları atlatmayı başarırsanız evliliğiniz de zarar görmeyecektir. Huzuru ve mutluluğu 2016 yılında bulacaksınız Balık burcu.

Balık Burcu 2016 İş Hayatı
Sevgili Balık burcu, 2016 yılı iş hayatınız açısından gayet iyi geçecek. Geride bıraktığımız yıl içerisinde başlattığınız işlerin bu yıl içerisinde büyüdüğünü göreceksiniz. Gelişmeler sizi memnun edecektir. Finansal grafiğiniz her geçen gün daha iyiye gidiyor. Maddi olarak güçlü konumlarda bulunuyorsunuz. Bazılarınız iş değişikliği yapmayı düşünüyorsa aradıkları şartlara uygun iş fırsatlarıyla karşılaşabilecekler.

Geçen yıl karşılarına çıkan fırsatları değerlendiremeyen Balık burcu insanları için de bu yıl fırsatlar söz konusu olacak. Hedeflerinizi netleştirmeniz gerekiyor. Siz istediğiniz zaman her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek güce sahipsiniz. Zekanızı en iyi şekilde kullanıyor, her türlü soruna karşı kısa sürede çözüm üretebiliyorsunuz. İnsanların başaramaz dediği işleri kolaylıkla halletme özelliğiniz var. Bu yönünüz özellikle üstünüz olan kişilerin fazlasıyla dikkatini çekiyor. Başarılarınıza başarı katacağınız bir yıl olacak.

2016 yılının ikinci yarısında şartlar daha iyi seviyede olacak. Maaşınızın artma ihtimali ve hatta terfi alma ihtimaliniz dahi var. Pozisyonunuzun değişeceğini bilmelisiniz. Bu yıl içerisinde daha iyi şartlara sahip şirketten iş teklifi alabilirsiniz. Bazılarınız bu teklifi değerlendirirken bazılarınız da çalıştıkları şirkete bağlılıklarından dolayı olumlu teklifi hiç düşünmeden reddedecek. İşinizden memnun değilseniz daha iyisi için fırsatlar olacak.

Yıl içerisinde karşılaşacağınız olumsuzlukları gözünüzde fazla büyütmeyin. Hepsi kısa süre içerisinde çözüme kavuşacaktır. Bu yıl, geride bıraktığımız yıldan çok daha az çalışacak ancak geride bıraktığımız yıldan da çok daha fazla para kazanacaksınız. Maddi durumunuz her geçen gün daha iyiye gidecek. Uzun süredir hayali kurduğunuz projeleri bu yıl içerisinde başlatabilirsiniz. Herkes sizin başarınızı konuşacak.

Balık burcu, 2016 yılı içerisinde önemli fırsatlar bolca olacak ancak bazılarını değerlendirirken dikkatli olmanızda yarar var. En ince ayrıntısına kadar incelemediğiniz fırsatlara hemen atılmamaya çalışın. Bazılarınız ortak işler kuracak ve başarıyı yakalayacak ancak kendinize yeni ortak bulmayı düşünüyorsanız, ortaklık kuracağınız kişiyi iyice araştırmalısınız. Karşınızdaki kişiye hemen güvenmemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Balık Burcu 2016 Sağlık
Sevgili Balık burcu, 2016 yılında kemiklerinizle ilgili problem yaşama ihtimaliniz var. Dikkatli olmadığınız sürece ağrılarınızın olacağını ve hastalanacağınızı bilmelisiniz. Yılın genelinde dengeli beslenmeye çalışmalı ve özellikle uyku konusunda bir düzen tutturmalısınız. Kemiklerinize zarar verecek zorlayıcı hareketlerde bulunmamaya çalışın. Haziran ayına kadar iskelet sisteminiz hassas olacak Balık burcu.

2016 yılının ikinci yarısında iştahınız açılacak. Çok olmasa da kilo alma ihtimaliniz var. Spor yapmaya çalışın. Günlük kısa yürüyüşler iyi gelecektir. Süregelen rahatsızlığı olan Balık burcu insanları, rutin olarak kontrollerinizi yaptırmalısınız. Kendinizi zaman zaman iyi hissetmediğiniz dönemler olacak. Tahlil yaptırmanızda yarar var. Zararlı alışkanlıklarınız var ise, bu alışkanlıklarınızdan bir an önce kurtulmaya çalışmalısınız Balık burcu. Siz kendinize dikkat ettiğiniz sürece sağlığınız size sıkıntı yaratmayacaktır.