Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konsollar için aksesuar önerileri
#1

Yonca Toptan Toptan Alışveriş

Aksesuar seçimlerinizi yaparken evinizin genel havasını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu sayede seçimlerinizi daha doğru yapabilmeniz ve aksesuarlarınızın salonlarınızdaki hareketliği artırması söz konusu olabilecektir. Daha klasik bir salonda ve konsol takımında spor tarzda hazırlanmış aksesuar kullanımının doğru bir görüntü oluşturması mümkün olmayacağı gibi bunun tam tersi de doğru bir seçim olmayacaktır. Bu yüzden önerilerimize kulak vermeniz doğru bir seçim olacaktır.
ev dekorasyon fikirleri
Salon mobilyalarınızın tarzı ile uyumlu olan aksesuarlar tercih edin. Ayna kullanacaksanız ayna modelinin klasik ya da spor olmasına mobilyalarınızın tarzını düşünerek karar vermeniz daha doğru olacaktır.
Renk seçiminizi yaparken evinizde temel olarak kullandığınız renkleri göz önünde bulundurmalısınız. Salonunuzda retro tarzda mobilyalar kullanıp salonunuzda siyah renkli biblolar kullanmanız doğru bir seçim olmayacaktır. Daha soft renkler kullanmanız ve daha minimal aksesuarlara yönelmeniz faydanıza olacaktır.
Fil takımı olan aksesuarları tercih edebilirsiniz. Filler bereket anlamına sahip olduklarından dolayı evinizde bulunması sizin için olumlu bir hava yaratacaktır. Bu sebeple seçimlerinizi yaparken daha çok değişik tarzda ve renklere sahip olan büyüklü küçüklü filler kullanabilirsiniz.
Konsolunuzun daha zengin durması için duvar bölümünü bir ayna ile süslemeniz faydanıza olacaktır. Salonunuzun durumuna göre spor kesimli ya da klasik aynaları kullanmanız doğru bir seçim olacaktır.
kişilik testi
Klasik salonlara renklilik katmak için siyah, kırmızı ve beyaz renklerde bulunan gondol takımlarını kullanabilirsiniz. Bunlar spor bir şıklığın yanı sıra klasik renkler olmaları bakımından zarafet de katacak oldukları için doğru bir seçim olacaktır.
Mumlar kullanın. Konsollarınızın daha zengin gözükmesine olanak sağlayacak olan dekoratif mumları kullanmanız sayesinde konsollarınızın bomboş görüntüsünü zarif bir şekilde doldurabilmeniz mümkün olacaktır. Bu sebeple farklı renklerdeki ve farklı ebatlardaki dekoratif mumlar ve hatta şamdanları kullanmanız doğru bir etki yaratacaktır.
Bul
Cevapla
« Önceki | Sonraki »


Foruma atla:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir