Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mehmet Koçarslan Kimdir?
#1

Yonca Toptan Toptan Alışveriş

MEHMET KOÇARSLAN ASLEN NERELİ?

Reina gece kulübünün sahibi Mehmet Koçarslan Kömür ticareti yapan şirketleri var.
Mehmet Koçarslan İstanbul sosyetesinin yakından tanıdığı bir isim olsa da aslen Tunceli ilinden. 1958 doğumlu olan Mehmet Koçarslan, 25 yıl boyunca İstanbul'da kömürcülük yaptı. Aile şirketindeki bu madencilik işinin dışında, ithalatla uğraştı. Daha sonra hiç ilgisi olmayan bir sektöre dalda. Efsane gece kulübü Laila'nın yanına Reina'yı açtı. Gece hayatına ünlü bir işletme kazandıran Mehmet Koçarslan'ın adı bir çok dedikoduya da karıştı.
Bul
Cevapla
#2

Yonca Toptan Toptan Alışveriş

Mehmet Koçarslan
1958 yılında Tunceli ilinde dünyaya gelen başarılı iş adamı ve gece kulübü işletmecisidir.  25 yıl süresince kömür ticareti yapmıştır ve aynı zamanda aile şirketindeki madencilik işi haricinde ithalat ve ihracat ile de uğraşmıştır.

Bir süre bu iki sektörde devam eden iş hayatı, birden değişmiş ve İstanbul'un bilinen gece kulüplerinden olan Reina'yı açmıştır.
diğer adı Galatasaray adası olarak bilinen Su Adası'nın da işletmecisi olan Mehmet Koçarslan, eşi Müge Koçarslan ile 6 ay birlikte, 6 ay ayrı yaşamaktadır. Kendilerinin 3 kızları bulunmaktadır.

En küçük kızına Amerikalı bir arkadaşı İspanyolca olan "Reiana" adını koymuştur ve isim kraliçe anlamına gelmektedir. Kızının adını mekanına veren Mehmet Koçarslan, kızının isminin uğuru sayesinde bu günlere geldiğine inanıyor.
Bul
Cevapla
#3

Yonca Toptan Toptan Alışveriş

Geek Squad Tech Support Inc. is a subsidiary of American multinational consumer electronics corporation Best Buy Geek Squad, headquartered in Richfield, Minnesota. The subsidiary was originally an independent company founded by “Chief Inspector” Robert Stephens on June 16, 1994, and offers various computer-related services and accessories for residential and commercial clients. In 2002, they merged with Best Buy Geek Squad, retaining Stephens as the primary corporate leadership for the subsidiary. The Webroot Geek Squad Download provides services in-store, on-site, and over the Internet via remote access, and also provides 24-hour telephone and emergency on-site support. Geek Squad Appointment no longer works solely on computer-related devices. It now diagnoses issues in and repairs all consumer electronics, as well as appliances
Regards: Geek Squad Tech Support.
Bul
Cevapla
« Önceki | Sonraki »


Foruma atla:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir