Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sağlıklı yaşam
#1

Yonca Toptan Toptan Alışveriş

Bitkilerle güzelleşmek

Evet sağlıklı yaşam için bitkilerden de yararlanmak gerekiyor ve bitkiler güzelliğinde sırlarını mevcudiyetlerinde barındırıyorlar. Güzelleşmek için kullanılabilecek bitkileri sizler için toparladık işte güzelleşmenize katkıda bulunabilecek bitkiler..

Papatya sivilce ve egzamalar için yararlı bir bitki..
Lavanta: Kompres için kullanılır ve losyon olarakda kullanıldığında yaraların, çıban olarak bilinen ağrılı sivilcelerin iyileşmesinde kullanılır.
Ebegümeci: Deri kızarmalarına, vücütta kaşıntılara, deride döküntü ve deri hastalıklarına iyi geldiği için kullanılır.
Isırgan otu: Cildi rahatlatır ve canlandırır, egzamanaya ve sedefe iyi gelmektedir. Saç dökülmeside bir çeşit deri hastalığıdır, saç dökülmelerinde de kullanıldığını bilmekteyiz.
Kekik otu: Haricen kullanıldığında, ağrıları azaltır. Vücuda kuvvet verir, vücuttaki yara ve ezilmelere iyi gelir.
Ihlamur: Cildinizi yumuşatır, cit temizlemede kullanırılır ve saç dökülmelerini önler. Cildde oluşan kızarmalara iyi gelir.
Semiz otu: Saçın hızlı uzamasını sağlar, Mikrop öldürücü özelliği vardır ve iyi bir nemlendiricidir. Semizotu yemeği ve semizoto salatası olarak tüketilebilmektedir.
Sitemizde bitkilerle ilgili daha geniş bir arşiv oluşturmaya gayret göstereceğiz. Hepinize sağlıklı mutlu bir yaşam dileriz.

Sezeryan ile doğumun zararları

Doğum yöntemlerinden biri gibi bildiğimiz Mayıs 2012 tarihi ile Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın sakıncasına dikkat çekmeye çalıştığı sezeryan ile doğum yönteminin sakıncalarından bahsetmeye çalışacağız. Öncelikle sezeryanın bir cerrahi operasyon olduğunu belirtmekte fayda var, bu yöntem anne veya bebeğin sağlığını tehdit eden bir durum söz konusu ise doktorlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir tercih [...]

DevamıYorumsuz
Kalp Krizi Belirtileri


Belirtiler nelerdir? Kalp krizi geçirildiğini nasıl anlarız ve ne yapmalıyız.. Kalp krizi belirtileri çok çeşitlidir ancak en çok rastlanılanı ise göğüs ağrısıdır. Kalbi besleyen damarlarda meydana gelen darlıkla birlikte tıkanıklığın meydana getirdiği göğüs ağrısına ise angina pektoris adı verilir. Bir bölgeye yeterli kan gitmediğinde, o bölgenin sinir ucları yeterli oksijen alamaması ağrıya sebep olur. Kroner [...]

DevamıYorumsuz
Antiaging


Genç kalmayı, gençliği korumanın sırrını keş-fetmek için uzun yıllar*dır yapılan sıkı araştırmalar sonucu yeni bir yöntem ortaya atıldı. AntiAging. Bu yöntemin hedefi, uzun yıllar gençliğinizi korumak ve fit kalmanızı sağlamak! Anti-Aging yöntemine göre, önemli olan ne kadar uzun yaşadığınız değil, bu yaşadığınız süreyi ne kadar kaliteli değerlendirdiğiniz! Artık şunu biliyoruz ki gençliği uzatıp yaşlanmayı geciktirmek [...]

DevamıYorumsuz
Cilt Lekesi Tedavisi


Cilt Lekesi Tedavisi: Güneş ışınlarının etkisi ile oluşan pigment artışı, ciltte geniş leke görüntüleri oluşturur. Ayrıca sivilce izleri, hamilelik, aşırı antibiyotik kullanma, yanlış kozmetik ürünleri gibi sebepler, ciltte lekelerin oluşmasına neden olmaktadır. Bitkisel ürünlerle lekeler, çeşitli yöntemlerle bir süre içersinde kalıcı sonuçlara ulaşıyor. Aynı zamanda bu bitkisel ürünler uygulanırken ciltte herhangi bir tahriş veya kızarıklık [
Bul
Cevapla
#2

Yonca Toptan Toptan Alışveriş

sezeryanla doğum yapmak
en son düşünülmesi gereken konu
Bul
Cevapla
#3

Yonca Toptan Toptan Alışveriş

Emeğine sağlık Fatmacım.. =)
Bul
Cevapla
« Önceki | Sonraki »


Foruma atla:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir